Інформація про здоров'я жінок
Незайманість
Менструація
Вагітність
Овуляція
Ендометрій
Ознаки вагітності
Контрацепція
Клімакс
Статті
 
Нові статті
Затримка місячних та набір ваги – який зв'язок?
Як зберегти жіноче здоров’я
Здоров’я та краса після 45 – поради для жінок
Про дітей
Модні тенденції
Поради для вагітних
Слухові апарати – що це?
Влияние потери слуха на отношения с близкими
Внимание: парацетамол опасен для женщин!
Тугоухость на высоких частотах связана с генетическими мутациями
Нет ничего невозможного
 
 

Вагітність - подвійна відповідальність

При нераціональному способі життя - алкоголь, наркотики, антибіотики, гормони і ін., належить оберігатися від вагітності протягом всього циклу. Якщо вагітність наступила в цьому циклі з погляду класичної медичної генетики рекомендоване переривання - гарантувати здорову дитину ніхто не може.

На ранніх строках шкідливі чинники або вбивають ембріон і викликають менструацію, або не ушкоджують, і вагітність розвивається нормально. Але гарантій дати не може ніхто, рішення тільки за Вами. Не впадайте в сумніви з приводу віртуальних хвороб за наслідками ДНК-обстеження і не бійтеся народжувати у будь-якому випадку, відомі факти що прогнози лікарів не виправдовувалися і на світ з'являлися здорові діти, а їх хотіли вбити!

Вагітність - тест на здоров'я жінки. Якщо в жіночому організмі все збалансовано і гармонійно, то вагітність - це найкраща і дивовижна пора. Під час вагітності у жінки змінюється світосприйняття, в цей час вона повинна отримувати тільки позитивні емоції і турботу. Для правильного перебігу вагітності необхідно дотримуватись режиму праці, відпочинку, харчування, гігієни.

Не рекомендується під час вагітності міняти кліматичний пояс, при зміні клімату можливі загострення хронічних захворювань. Подорожі на автомобілі, довгі перельоти літаком - це тривале положення в обмеженому просторі, який може привести до застійних явищ в нижніх кінцівках, поперековій області і до загрози переривання вагітності.

Щоб вагітність приносила жінці тільки позитивні емоції, щоб можна було вчасно попередити ті або інші ускладнення даної вагітності - необхідно чим раніше стати на облік по вагітності.

Незайманість | Менструація | Вагітність | Клімакс | Статті
© 2008-2013 VIRGINITY.COM.UA