Інформація про здоров'я жінок
Незайманість
Менструація
Вагітність
Клімакс
Статті
 
Нові статті
Затримка місячних та набір ваги – який зв'язок?
Як зберегти жіноче здоров’я
Здоров’я та краса після 45 – поради для жінок
Про дітей
Модні тенденції
Поради для вагітних
Слухові апарати – що це?
Влияние потери слуха на отношения с близкими
Внимание: парацетамол опасен для женщин!
Тугоухость на высоких частотах связана с генетическими мутациями
Нет ничего невозможного
 
 

Невинність

Невинність - фізіологічний стан жіночого організму до моменту дефлорації. Невинність характеризується наявністю невинної пліви.

Невинність - наявність у дівчини невинної пліви на вході в піхву. Невинна пліва - складка слизової оболонки піхви, розташована між великими і малими статевими губами. Складка достатньо еластична, містить кровоносні судини, нерви і м'язові волокна. У пліві можуть бути одне або декілька отворів для відтоку менструальної крові. Вигляд, форма, розмір, еластичність, товщина невинної пліви індивідуальна у кожної жінки.

Процес позбавлення невинності називається дефлорацією. Одне з питань, що хвилює, пов'язане з втратою невинності, - вік втрати невинності. Однозначної відповіді не існує. Втрачати невинність краще тоді, коли сама дівчина до цього готова не тільки фізично, але і морально. Ранній початок статевого життя часто зв'язаний з ризиком розвитку запальних процесів в області статевої системи. Невинна пліва оберігала організм від різних інфекцій, поки захисна флора піхви не сформувалася до кінця, внутрішній епітелій піхви ще дуже тонкий і може травмуватися під час статевого акту.

Основний страх при позбавленні невинності викликають думки про те, що повинно бути боляче. Часто думка ця ґрунтується на розповідях подруг. Всі ці джерела, мають мало спільного з реальним життям. Очікування болю провокує страх, а страх сприяє мимовільному скороченню м'язів піхви, що створює перешкоду проникненню статевому членові.

При збудженні в піхві виділяється змазка, яке допомагає провести дефлорацію без сильного болю. Якщо змазки мало, можна використовувати спеціальну змазку, що продається в спеціалізованих магазинах або аптеках. Кровотеча при позбавленні невинності може бути, а може і не бути - тут, все індивідуально. Якщо кровотеча є, то може продовжуватися від одного до 5-7 днів.

Іноді невинна пліва рветься не відразу, а з другої або третьої спроби. Як правило, невинність втрачають один раз, але больові відчуття можуть зберігатися якийсь час після дефлорації.

Думка, що після першого разу неможливо завагітніти є міфом. Вагітність можлива! Не можна забувати про контрацепцію яку, бажано для цих цілей використовувати. Також гінекологи радять для першого разу місцеві контрацептиви - Фарматекс або Патентекс Овал, їх потрібно застосовувати безпосередньо перед статевим актом і лише в тому разі якщо є упевненість що партнер не хворий на статеві хвороби.

У самок людини гимен є частиною вульви, а саме мембраною, яка частково перегороджує вхід в піхві. Присутність непошкодженої мембрани розглядається як фізичне свідоцтво невинності. Відсутність її, не обов'язково означає досвід сексуального контакту, оскільки гімен може, бути відсутнім при народженні, і залишатися, не ушкодженим при сексуальному проникненні.

Також гімен може бути пошкоджений до того, як жінка вступає в сексуальний контакт. У окремих випадках пліва не має отворів, і менструальна кров не має виходу. У таких випадках необхідне хірургічне втручання.

У багатьох культурах збереження невинності до одруження вважалося необхідною умовою. Але це не виключало можливості інших форм сексуального контакту. У західних весільних церемоніях наречена надягає вуаль, як символ невинності.

У релігії невинність вважається ознакою особливої духовної чистоти, цнотливості.

Втрата невинності, як перший сексуальний досвід, звичайно розглядається в західній культурі як важлива подія. Втрата невинності може розглядатися як віха, якою можна гордитися, або ж як помилка, якою потрібно соромитися, залежно від культурного сприйняття. Для чоловіка втрата невинності частіше асоціювалася з гордістю, для жінки з соромом.

Незайманість | Менструація | Вагітність | Клімакс | Статті
© 2008-2013 VIRGINITY.COM.UA