Інформація про здоров'я жінок

Незайманість
Менструація
Вагітність
Клімакс
Статті
 
Нові статті
Затримка місячних та набір ваги – який зв'язок?
Як зберегти жіноче здоров’я
Здоров’я та краса після 45 – поради для жінок
Про дітей
Модні тенденції
Поради для вагітних
Слухові апарати – що це?
Влияние потери слуха на отношения с близкими
Внимание: парацетамол опасен для женщин!
Тугоухость на высоких частотах связана с генетическими мутациями
Нет ничего невозможного
 
 

Медичний огляд перед одруженням

Деякий час назад був прийнятий закон, згідно якого наречений і наречена перед заключенням шлюбу повинні пройти медичне обстеження. Чи є ця процедура обов'язковою ? Ні, медичне обстеження, залишається добровільним кроком.

При прийомі заяви в загсі парі можуть видати направлення на обстеження, якщо, звичайно, вони захочуть цього. У направленні повинен бути список акредитованих медичних установ.

Таке рішення повинне «оздоровити» сімейні пари, щоб хворі батьки не народжували хворих дітей, так вважають творці цього закону.

Медичний огляд - це лікувально-профілактичний захід, який проводиться в цілях виявлення порушень в стані здоров'я, а також в цілях охорони здоров'я населення і попередження виникнення і розповсюдження захворювань.

У медичне обстеження входять загальні лабораторні дослідження крові і сечі на ВІЛ/СНІД і сифіліс, огляд терапевта і для жінок гінеколога.

Медичну довідку про стан здоров'я може дати дільничний терапевт. Але в МОЗ парам радять звертатися в жіночу консультацію або центри планування сім'ї. Саме вони контролюють стан здоров'я майбутніх батьків, щоб вони змогли народити здорову дитину, а саме на це і зорієнтоване це нововведення.

 

Незайманість | Менструація | Вагітність | Клімакс | Статті
© 2008-2013 VIRGINITY.COM.UA