Інформація про здоров'я жінок
Незайманість
Менструація
Вагітність
Клімакс
Статті
 
Нові статті
Затримка місячних та набір ваги – який зв'язок?
Як зберегти жіноче здоров’я
Здоров’я та краса після 45 – поради для жінок
Про дітей
Модні тенденції
Поради для вагітних
Слухові апарати – що це?
Влияние потери слуха на отношения с близкими
Внимание: парацетамол опасен для женщин!
Тугоухость на высоких частотах связана с генетическими мутациями
Нет ничего невозможного
 
 

Міфи про контрацепцію

Міф 1: від гормональних пігулок ростуть вуса
Вже багато років оральні контрацептиви не містять чоловічого гормону тестостерону, який звинувачують в надмірному оволосінні, ні великих доз гормонів в цілому - ні чоловічих, ні жіночих. Пігулки нового покоління позитивно діють на організм жінки: уповільнюють ріст небажаного волосся, запобігають підвищенню жирності шкіри та інших проявів.

Міф 2: від пігулок товстіють
Пігулки самі по собі не можуть бути прямою причиною зайвої ваги. Гормон естрадіол, що міститься в контрацептивах, викликає підвищений апетит і затримку рідини в організмі. З часом (3-4 місяці) цей побічний ефект пройде. Контрацептиви останнього покоління більш досконалі. Вони містять мінімальну кількість естрадіолу, в них додають речовину що сприяє стабілізації ваги.

Міф 3: Після закінчення прийому пігулок жінка довго не може завагітніти
Оральні контрацептиви нерідко призначають при гінекологічних захворюваннях, що перешкоджають зачаттю. Завдяки пігулкам яєчники отримують перепочинок, а потім починають працювати з новими силами. Але кожен випадок індивідуальний, і багато що залежить від тривалості і періодичності прийому контрацептивів, в цілому репродуктивній системі прийом пігулок тільки на користь. Гінекологи радять почекати три-чотири місяці, щоб менструальний цикл відновився.

Міф 4: пігулки впливають на розвиток раку грудей
При деяких видах мастопатії, яка може стати причиною виникнення раку грудей, застосування гормональних пігулок протипоказане - гормон, що міститься в них, естроген може сприяти утворенню ракових клітин. Але в аптеках великий вибір оральних контрацептивів і лікар зможе підібрати пігулки, які підходять саме вам, враховуючи спосіб життя, хронічні захворювання, вік, вагу і регулярність статевого життя.

Міф 5: внутрішньоматкова спіраль приводить до ерозії шийки матки
Сьогодні спіралі ставлять жінкам, що навіть не народжували. Часто молоді дівчата живуть активнішим статевим життям і частіше страждають статевими інфекціями, а у такому разі спіраль ставити не можна. Спіраль настільки мала, що вона зовсім не відчувається, і досить часто забезпечує жіночими гормонами і антибіотиками, які, виділяючись крихітними дозами, перешкоджають розростанню слизистої оболонки матки.

Міф 6: займаючись сексом під час місячних, завагітніти не можна
Ризику завагітніти завжди існує. Під час статевого акту в матку потрапляє кров і шматочки відторгнутої слизової оболонки, що згодом може привести до запалення маткових труб. Під час менструації краще обмежитися петтінгом і оральним сексом.

Міф 7: синхронний оргазм приводить до зачаття
Вагітність наступає при заплідненні яйцеклітини, і синхронний оргазм не може ні перешкодити, ні допомогти цьому процесу. В середині менструального циклу, коли в організмі жінок підвищується вироблення тестостерону, вони стають сексуальніше активними в цей період організм готовий до запліднення, тому жінки відчувають більше задоволення, і синхронний оргазм трапляється частіше, ніж зазвичай.

Міф 8: не відчувши оргазму, не завагітнієш
Деякі жінки взагалі не відчувають оргазм, і народжують здорових дітей. Задоволення, яке отримала жінка під час сексу, ніяк не пов'язане з її репродуктивними здібностями.

Міф 9: годуюча мати не може завагітніти
Протягом всього періоду годування грудьми жінка не застрахована від нової вагітності. У деяких жінок менструація відсутня протягом майже всього періоду годування грудьми, а у інших цикл повністю відновлюється через 6-8 тижнів після пологів.

Незайманість | Менструація | Вагітність | Клімакс | Статті
© 2008-2013 VIRGINITY.COM.UA