Інформація про здоров'я жінок
Незайманість
Менструація
Вагітність
Клімакс
Статті
 
Нові статті
Затримка місячних та набір ваги – який зв'язок?
Як зберегти жіноче здоров’я
Здоров’я та краса після 45 – поради для жінок
Про дітей
Модні тенденції
Поради для вагітних
Слухові апарати – що це?
Влияние потери слуха на отношения с близкими
Внимание: парацетамол опасен для женщин!
Тугоухость на высоких частотах связана с генетическими мутациями
Нет ничего невозможного
 
 

Як викликати місячні?

Треба знати, що затримка менструації не завжди свідчить про настання вагітності, а може свідчити про інші захворювання нервові, психічні, гінекологічні, онкологічні, хвороб обміну речовин або внутрішніх органів. Тест-системи для визначення вагітності дають гарантію тільки на 80-90 відсотків. Тому підтвердити або спростувати настання вагітності може тільки гінеколог після належного огляду і аналізів. Тому при затримці менструації не треба відразу панікувати і намагатися викликати менструацію (якщо вагітність небажана).

На початку вагітності менструацію не можна викликати прийомом лікарських препаратів. Спочатку вагітності, у момент імплантації заплідненого яйця, лікарські засоби не можуть зумовити появу менструації.

Коли відсутність менструації викликана іншими причинами, то її можна викликати деякими лікарськими гормональними препаратами, які підібрати допоможе лікар.

Спроби викликати аборт за допомогою лікарських препаратів (хінін, гормональні препарати, екстракти або настої трав і т. д.) або механічними місцевими маніпуляціями часто обумовлюють появу аномалій у плоду або серйозні розлади здоров'я у жінки - ураження печінки, нирок, остаточне безпліддя, але ніяк не ведуть до настання місячних і згодом - викидня.

Під час вагітності менструації не з'являються, проте в перші місяці вагітності можуть з'являтися незначні кровотечі приблизно в можливі періоди менструації, що не має ніякого патологічного значення. Якщо трапилася затримка місячних, то термін вагітності вже може перевищувати 3 а іноді і 4 місяці. Тому самостійні спроби викликати місячні можуть привести до серйозних патологій плоду. При затримці менструації краще відразу звернутися до гінеколога, який допоможе встановити причину.

Маткову кровотечу під час вагітності слід вважати патологією, часто воно є першою ознакою неминучого викидня.

Незайманість | Менструація | Вагітність | Клімакс | Статті
© 2008-2013 VIRGINITY.COM.UA