Інформація про здоров'я жінок
Незайманість
Менструація
Вагітність
Клімакс
Статті
 
Нові статті
Затримка місячних та набір ваги – який зв'язок?
Як зберегти жіноче здоров’я
Здоров’я та краса після 45 – поради для жінок
Про дітей
Модні тенденції
Поради для вагітних
Слухові апарати – що це?
Влияние потери слуха на отношения с близкими
Внимание: парацетамол опасен для женщин!
Тугоухость на высоких частотах связана с генетическими мутациями
Нет ничего невозможного
 
 

Аборт

Аборт - це медична процедура, яка полягає в штучному перериванні вагітності.

Для багатьох жінок ця подія спричиняє серйозні фізичні, емоційні і духовні зміни. Більшість жінок, страждаючих від наслідків абортів, говорять про те, що їм би хотілося, щоб їх оповістили про всі факти перш, ніж вони пішли на аборт.

Медикаментозний аборт Міфегин, Міфепрістон. Медикаментозний або Фармацевтичний аборт - переривання вагітності, викликане лікарськими засобами замість хірургічного аборту. Часто закінчується операційним втручанням і серйозними фізичними наслідками.

Існує помилкова думка, що Медикаментозне або Лікарське переривання вагітності є альтернативою аборту. Але це небезпечна помилка! Медикаментозне переривання - справжній аборт, в результаті якого переривається вагітність. Як і всі способи переривання вагітності він небезпечний для жінки як і переривання вагітності операційним шляхом.

Міні аборт - до 7 тижнів після останнього менструального періоду. Міні аборт - вакуумна аспірація, переривання вагітності на ранній стадії. Операційний аборт проводиться на ранній стадії вагітності до 7-ми тижнів. М'язи шийки матки розтягуються металевими розширювачами до тих пір, поки розкриття не стає досить широким, щоб абортивні інструменти могли проходити в матку. Лікар прикріплює до трубки, яка вводиться в матку спеціальний шприц і внутрішньоутробна дитина висмоктується назовні.

Фізичні, моральні і емоційні наслідки Міні Аборту не менш складні і небезпечні, чим ускладнення після операційного аборту.

Вакуумна аспірація з подальшим вискоблюванням - протягом 6-14 тижнів після останнього менструального періоду.

Лікар відкриває шийку матки металевими розширювачами або тонкими палицями, які вставляються годиною раніше самої процедури, вводить трубку в матку і прикріплює її до насоса. Насос розмелює тіло дитини на частини і висмоктує їх з матки. Такий аборт називається - Розширення з подальшим Вискоблюванням. В цьому випадку може використовуватися кюретка (закруглений ніж), щоб вискребти частини тіла дитини з матки.

 

 

Розширення і видалення - протягом 13-24 тижнів після останніх місячних.

Цей аборт проводиться під час другого триместру вагітності. Дитина, що розвивається, подвоюється в розмірі між 11-м і 12-м тижнями вагітності, і її тіло дуже велике, щоб бути роздробленим відсмоктуванням і пройти через трубку. В цьому випадку шийка матки повинна бути відкрита ширше, ніж при аборті 1-го триместру, тому, ламінарії - тонкі палиці, вводяться за день або за два до самого аборту. Після того, як шийка матки відкрита, лікар виймає частини тіла дитини щипцями, а для того, щоб вийняти череп дитини, його заздалегідь розмелюють щипцями.

Розширення і видалення на пізньому терміні (Медичний аборт) - частини тіла дитини захоплюються навмання затиском, або частини тіла дитини відриваються від самого тіла і витягуються через вагінальний канал, решта частин тіла затискається і витягується назовні, голова дитини затискається і роздавлюється для того, щоб пройти через вагінальний канал, плацента і частини, що залишилися, висмоктуються з матки.

 

 

Розширення і витягання - від 20 тижнів після останнього менструального періоду

Цей аборт займає 3 дні. Протягом перших двох днів розширюють шийку матки і дають жінці антиспазматичні препарати, на третій день жінка приймає медикамент, що провокує пологи. Після того, як починаються пологи, роблять УЗІ, щоб визначити місцезнаходження ніг дитини. Захоплюючи ноги щипцями, лікар витягує дитину назовні, всередині залишаючи тільки голову. Ножицями проробляє отвір в черепі і випускає вміст назовні, після того, як череп руйнується, дитину витягують з матки повністю.

Ризик, пов'язаний з абортом - серйозні фізичні і емоційні наслідки аборту для жінки.

Фізичний ризик - рак грудей: ризик захворювання раком грудей збільшується майже в два рази після першого аборту, і зростає після двох і більше. Рак матки, яєчників і печінки. Для жінок, що зробили один аборт, шанс захворювання раком збільшується в двічі в порівнянні з іншими. Плацентарні ускладнення: аборти збільшують вірогідність ускладнень, пов'язаних з плацентою в майбутньому. Негайні ускладнення: майже 10% жінок мають ускладнення, пов'язані з абортом, з яких 2% небезпечні для життя.

Емоційні ускладнення - часто жінки, що ухвалили рішення зробити аборт, переживають почуття провини. В результаті, негативні емоції переслідують їх тривалий час, деколи все життя - низька самооцінка, зниження інтересу до життя, відчуття провини і неспокою, депресія і думки про самогубство, несподівані істерики, порушення сну, зниження апетиту, ускладнення в особистому житті, психологічне оніміння.

Стадії розвитку людського плоду

Перший день - зачаття
Один тиждень - торкається до оболонки материнського лона
Два тижні - припиняється менструальний період матері
Три тижні - серце вже б'ється
Шість тижнів - мозкова звивина плоду піддається вимірюванню
Вісім тижнів - биття серця - прослуховується стетоскопом, серце б'ється вже цілий місяць, звивина мозку - їх можна було зміряти 2 тижні тому, відчуває біль і реагує на дотик, смокче палець, схоплює - інструмент, покладений йому або їй в долоньку, плаває - виконує рухи плавця.
2,5 місяця - тіло повністю сформоване. Здійснює рухи і реагує на дотики.
3 місяці - всі системи організму функціонують. Зародок починає рухатися вже у віці 12 тижнів, вслухається в голос матері і плаче, коли майбутня мама палить!
Після 3х місяців - дитина вже сформована, і починається тільки ріст і дозрівання.

Як можна вбити цю дитину?

Незайманість | Менструація | Вагітність | Клімакс | Статті
© 2008-2013 VIRGINITY.COM.UA