Інформація про здоров'я жінок
Незайманість
Менструація
Вагітність
Клімакс
Симптоми клімаксу
Лікування клімаксу
Статті
     
    Ідеальні груди
Чиста шкіра
 
Нові статті

Про дітей
Модні тенденції
Влияние потери слуха на отношения с близкими
Внимание: парацетамол опасен для женщин!
Тугоухость на высоких частотах связана с генетическими мутациями 
Нет ничего невозможного


 
 

Лікування клімаксу

Сьогодні існують різні методи і засоби, які допоможуть пом'якшити прояви симптомів клімаксу.

Недолік гормонів, що виробляються яєчниками, можна компенсувати гормонами, що поставляються в організм ззовні, - гормонозамінна терапія. Мета гормонозамінної терапії - позбавити жінку від неприємних проявів клімактеричного синдрому і не допустити розвитку супутніх захворювань.

Гормональна терапія здатна тривалий час справлятися з наслідками недоліку гормонів. Вона захищає жінок від захворювань серцево-судинної системи, запобігає висиханню внутрішніх стінок піхви і зменшенню розмірів, дозволяє йому зберегти форму, еластичність і допомагає відновити внутрішній шар, знімаючи тим самим проблему хворобливих відчуттів під час сексу, відновлює рівень рн піхви, перешкоджаючи розвитку хвороботворних бактерій і захищаючи її природну мікрофлору. Гормональна терапія підтримає силу і щільність м'язових тканин, допоможе зберегти молодість шкіри і здоров'я волосся, може ефективно полегшити м'язові болі.

Якщо жінці з настанням клімаксу рекомендовано почати приймати гормони, це принесе користь, звичайно якщо немає ніяких протипоказань.

При настанні клімаксу необхідно звернутися до гінеколога і проводити регулярні огляди раз на півроку. Лікування може призначити тільки лікар.

Незайманість | Менструація | Вагітність | Клімакс | Статті
© 2008-2011 VIRGINITY.COM.UA