Інформація про здоров'я жінок
Незайманість
Менструація
Вагітність
Клімакс
Статті
 
Про дітей
Модні тенденції
 
 

Модні тенденції сонцезахисних окулярів

Остерігайтеся неякісних сонцезахисних окулярів. Вони можуть призвести до погіршення зору більше, ніж ви думаєте.

У літній час носять сонцезахисні окуляри до 90 відсотків людей. Багато хто, однак, вважають за краще ціна за якість і ризикує пошкодженням зору. Тривала дія інтенсивного сонячного світла може викликати катаракту, в крайньому випадку, пошкодження сітківки, але також може бути причиною раку шкіри повік і кон'юнктиви.

Сонячне випромінювання прискорює старіння шкіри, що призводить до утворення зморшок і можуть з'являтися ранні пігментації. Як в іншому місці на шкірі, також можуть бути присутніми папіломи для яких УФ фактор ризику.

Кожні сонцезахисні окуляри можуть сонце послабити, але не всіх сонцезахисних окуляри для захисту очей достатньо. Темні окуляри без УФ-фільтри можуть бути шкідливі для очей, ніж відсутність сонцезахисних окулярів. З темними окулярами, тому що є розширені зіниці, в очі, які не захищені високоякісним УФ-фільтром, проникає більше шкідливих променів, що можуть призвести до пошкодження зору.

Якість окуляри можуть бути темними

При виборі сонцезахисних окулярів особливо важливо якість фільтра УФ, що не пов'язане з кольору скла. окулярів Високий УФ-фільтр можуть мати окуляри з легкими затемненнями. І навпаки, темним окулярам його може не вистачати. Інформація про рівень захисту та якості фільтра повинна бути розміщена безпосередньо на окулярах або етикетці виробу.

Сонячнні фільтри пронумеровані від нуля до чотирьох. Його значення являє собою пропускання світла і визначає умови, за яких окуляри є підходящими. Зазвичай, чим вище категорія фільтра, об'єктив темніше і менше світла, проходити через нього. Влітку найбільш часто використовується категорія номер три.

Перш, ніж купити сонцезахисні окуляри важливо розуміти, що людина буде використовувати окуляри для занять спортом, водіння автомобіля або в якості модного аксесуара. Окуляри повинні відповідати досить добре, щоб закривала очі зі всіх сторін, вони повинні бути легкими, а не штовхати на скронях або за вухами і ви не повинні торкатися віями скла.

Для повсякденного носіння тоноване стекло може бути коричневе або сіре чи зелене. Коли найжаркіше краще підходить темне скло. Освітлюючі жовті або помаранчеві відтінки ідеально підходять для бігу, їзди на велосипеді або лижах. Для водіїв є оптимальними поляризаційні окуляри, які поглинають відблиски від воли на дорозі або зустрічних машин.

Сонцезахисні окуляри не повинні бути єдиним рішенням для захисту очей від сонця. На додаток до окулярів можуть бути використані контактні лінзи з УФ-фільтром. Вони допомагають для захисту від шкідливих променів, але не повністю закривають очі і чутливу ??шкіри повік.


Незайманість | Менструація | Вагітність | Клімакс | Статті
© 2008-2013 VIRGINITY.COM.UA